X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ (ДНТБ України) – всеукраїнська бібліотека загальнодержавного значення, входить до бібліотечної системи України та системи науково-технічної інформації Міністерства освіти і науки України. На сьогоднішній день ДНТБ України є комплексним бібліотечно-інформаційним, культурно-просвітницьким, науково-методичним та репродукційно-видавничим центром, що сприяє розвитку науково-технічної сфери держави. Враховуючи важливість для суспільства бібліотечно-інформаційних ресурсів, які накопичувались протягом десятиліть, високі показники роботи, що виконується фахівцями бібліотеки, а також активну та професійну науково-методичну діяльність в системі бібліотек України та мережі науково-технічних бібліотек ДНТБ України включено до переліку установ, закладів та організацій культури, які мають особливу громадську значущість.

Слайд 2

ДНТБ України сучасна Одна з найбільших бібліотек країни з унікальним. багатогалузевим фондом науково-технічної літератури і документації, що нараховує майже 21 мільйон примірників документальних джерел інформації В ньому представлені: найбільший фонд патентних документів в Україні, унікальні фонди промислової та нормативно-технічної документації, дисертацій, звітів про НДДКР, депонованих наукових робіт, фонд вітчизняних та зарубіжних книг та періодичних видань науково-технічного спрямування. Державний галузевий центр міжбібліотечного абонемента (МБА) з техніки. Державний депозитарій науково-технічної літератури та документації. Державний центр депонування наукових робіт з усіх галузей науки і техніки. Міжвідомчий науково-методичний центр мережі науково-технічних бібліотек (НТБ) України.

Слайд 3

Фонды

Слайд 4

Щорічний портрет роботи бібліотеки: 16,3 тис. індивідуальних користувачів (10% наукових працівників, 18,3% - інженерно-технічних працівників; 7,9% - працівників комерційних структур; 55,3% - аспірантів, студентів та інш.); 5,5 тис. підприємств і організацій України (48,6% - промислових підприємств, 18,2% - проектних та науково-дослідних інститутів, 8,3% - учбових закладів, 7,8% - підприємств малого та середнього бізнесу та інш.); 51,2 тис. користувачів web-сайту ДНТБ України; надає в користування в усіх режимах обслуговування 3807,2 тис. примірників науково-технічної літератури та документів, в тому числі понад 0,5 млн. сторінок копій; виконує 114 тис. довідок (по каталогу, бібліографічних, тематичних, адресних, методичних, з питань депонування наукових робіт тощо); з метою широкого та різнобічного інформування громадськості про свою діяльність, популяризації фондів, інформаційних продуктів, послуг приймає участь у міжнародних та спеціалізованих виставках; проводить конференції, презентації, дні інформації, “круглі столи”, тематичні виставки літератури, виставки нових надходжень у фонд бібліотеки тощо.