X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 асоційована школа ЮНЕСКО

Завантажити презентацію

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 асоційована школа ЮНЕСКО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 асоційована школа ЮНЕСКО

Слайд 2

Слайд 3

Емблема шкільного євроклубу

Слайд 4

Участь у святкуванні Днів Європи в Україні

Слайд 5

Слайд 6

Основні практичні здобутки клубу: - діяльність у польсько-українському інтернет - проекті «Є-співпраця» та участь в його рамках в традиційному Параді Шумана в м. Варшаві 15 травня 2005 року; - участь у Всеукраїнському форумі старшокласників «Проектуємо Європу майбутнього» 5-7 травня 2006 р. у Києві; - участь у роботі Міжнародного семінару керівників євроклубів у Братиславі в 2007 році, - робота у форумі старшокласників “На шляху до європейського дому» у 2008 році, м. Комсомольськ; - перемога у загальноміському конкурсі « Міс-Європа – 2008»; - участь у Національній міждисциплінарній олімпіаді з «Європейських студій» серед учнівської молоді (2008р.) у м. Кременчук; - участь у тренінгу «Лідерство євроклубів», січень 2009р. м. Дніпропетровськ; - участь у зустрічі з послом Норвегії, організованій ЧОІПОП у жовтні 2009р.

Слайд 7

Організаційні здобутки клубу - сформовано структуру клубу на чолі з президентом та віце-прези-дентом; - керівними органами клубу є Рада Клубу та Загальні Збори; - створено логотип, статут, девіз клубу; - власними зусиллями облашто-ване приміщення євроклубу.

Слайд 8

Приміщення євроклубу Єдність-Unity