X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бухгалтерський облік в будівництві

Завантажити презентацію

Бухгалтерський облік в будівництві

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бухгалтерський облік в будівництві

Слайд 2

Порядок первинного, аналітичного та синтетичного обліку витрат забудовника на придбання та створення основних засобів, які характеризуються як капітальні інвестиції і відображаються за дебетом рахунка 15 «Капітальні інвестиції», субрахунку 151 «Капітальне будівництво».

Слайд 3

До капітальних інвестицій у широкому розумінні цього поняття відносять витрати на виробництво, будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт і придбання основних засобів та інших необоротних активів. Капітальне будівництво, як механізм проведення капітальних інвестицій, є однією з провідних галузей економіки України. Капітальне будівництво може бути державним і приватним.

Слайд 4

Будівництво веде власник власними силами (господарським способом) або за допомогою спеціальних будівельно – монтажних організацій (СБМО) – підрядним способом. У такому випадку підприємство через ВКБ стає замовником, а СБМО – підрядником. СБМО ще називають генеральним підрядником, тому, що між ним і замовником укладають договір підряду на весь цикл будівельно – монтажних робіт.

Слайд 5

До початку будівництва об’єкту необхідно завершити розробку проектно – кошторисної документації та вирішити питання щодо організації робіт (господарським чи підрядним способом).

Слайд 6

До складу проектно – кошторисної документації входять такі документи: - Проектне завдання, - Зведений кошторисно–фінансовий рахунок, - Кошторис будівництва.

Слайд 7

Проектне завдання на будівницт