X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Автомобіль

Завантажити презентацію

Автомобіль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УСНИЙ ЖУРНАЛ АВТОМОБІЛЬ — це транспортний засіб чи витвір мистецтва? МЕТА : поглибити знання учнів з професії , формувати навички спілкування; розвивати творчу уяву і пробуджувати інтерес до професії, до різних сторін суспільного життя. РОЗРОБЛЕНО:майстер в/н ПОПОВИЧ М. В. Кл. кер. Семенюк Т . Р.

Слайд 2

Експериментальний паровий артилерійский тягач (Николя-Жозеф Кюньо 1769р.)

Слайд 3

Англія ХІХ ст. ОМНІБУСИ

Слайд 4

У 1885 році М.Даймлер (Німеччина) побудував мотоцикл. І головним чином для того, щоб перевірити на практиці та довідатися про характеристики ДВЗ

Слайд 5

Вже у 1886 році його співвітчизник К.Бенц отримав патент на триколісний автомобіль З двигуном, потужністю 0,75 к.с.

Слайд 6

З 1894 року регулярно влаштовуються автомобільні гонки, що відіграли велику роль у розвитку конструкції автомобіля і їх поширенню.

Слайд 7

Перший автомобіль в Україні 1891 року на Єкатеринську площу в Одесі виїхав невеликий відкритий екіпаж

Слайд 8

ЗАЗ-965 , відомий у народі, як “горбатий запорожець”

Слайд 9

„ Модель Т“ прославилась у цілому світі тим, що змінила уявлення про автомобіль, перетворивши його з іграшки для багатіїв на засіб пересування

Слайд 10

Наймасовіший автомобіль за всю історію – Фольксваген Жук. За весь час було продано більше 22 мільйонів «Жуків» по всьому світу.

Слайд 11

Німецький самоскид Liebherr T 282B

Слайд 12

Найдешевший автомобіль виготовляють в Індії Tata Nano

Слайд 13

В Індії створили перший у світі "золотий "автомобіль інкрустований дорогоцінним камінням

Слайд 14

Створено перший у світі автомобіль для карликів

Слайд 15

Довжина Mini-Gol – всього-на-всього 2,25 метра

Слайд 16

ЦЕ ЦІКАВО ЗНАТИ Модель ГАЗ М-20, перший «масовий» радянський автомобіль. Він повинен був називатися «Родина». Однак після питання Йосипа Сталіна: «Ну і скільки у нас буде коштувати Батьківщина?», назву довелося змінити на «Перемога».

Слайд 17

ЦЕ ЦІКАВО ЗНАТИ - Після польоту в космос Юрій Гагарін був нагороджений чорною «Волгою» з номерами 12-04 ЮАГ (дата польоту та ініціали). Причому, літери були законно зроблені від індексу Московської області де знаходилось Зоряне містечко. - На сьогоднішній день найбільшим автовиробником у світі є Toyota, друге місце займає General Motors, третє - Volkswagen. - Найдовший автомобіль у світі - лімузин завдовжки 30,5 метрів. Ви запитаєте: «Як же він переміщається?» Секрет досить простий - цей лімузин здатний згинатися посередині або залишатися непохитним за бажанням водія. Автомобіль використовують в основному для виставок або зйомок у фільмах.

Слайд 18

МИ БУЛИ ПЕРШИМИ… Перший автомобіль, що перевищив швидкість 100 км. на годину, був електромобілем. Його створив в 1899 році бельгійський автогонщик Камілл Женатці. Перший автомобіль, обладнаний ременями безпеки, був випущений в 1959 році компанією Volvo. Перші номерні знаки з'явилися ще на кінних екіпажах. Автомобільні знаки почали видавати в Мюнхені (Німеччина) у 1899 році. Літери з'явилися на знаках в 1901 році після того, як один берлінець попросив дозволу поставити на номерному знаку перед цифрами ініціали своєї дружини.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне