X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Аплікація і художнє конструювання"

Завантажити презентацію

"Аплікація і художнє конструювання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Аплікація і художнє конструювання

Слайд 2

Аплікація (від латинського слова applicatio - накладання) – один із видів зображувальної техніки, оснований на вирізанні, накладанні і закріпленні деталей різних форм на іншому матеріалі, прийнятому за фон.

Слайд 3

Поняття «Аплікація» включає способи створення художніх виробів з різних за своїми властивостями і фактурі матеріалів, об’єднаних подібністю техніки виконання.

Слайд 4

Аплікацію виготовляють з паперу, шкіри, тканини, листя, соломи, насіння, тополиного пуху, тощо.

Слайд 5

Кожен матеріал має свої особливості, від яких залежить техніка виконання. Наприклад, папір, солома, засушене листя, насіння – прикріплюється до основи клеєм; тканина, шкіра, хутро, волок – пришиваються; тополиний пух – накладається на оксамитовий папір без клею.

Слайд 6

Аплікація є одним з найдавніших способів оздоблення одягу, взуття, предметів побуту, житла. В шкільній практиці аплікацію використовують для оздоблення виробів – при виготовленні наочних посібників, іграшок, сувенірів, святкових костюмів, стінгазет, альбомів; для створення закладок, орнаментів, листівок, картин, панно.

Слайд 7

Для роботи над аплікацією треба мати: картон для основи; кольоровий папір; клей ПВА; ножиці; пензлик; простий олівець; коробку для обрізків; серветку.