X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аналіз і прогнозування виробництва зерна з використанням систем управління баз даних та регресійних моделей

Завантажити презентацію

Аналіз і прогнозування виробництва зерна з використанням систем управління баз даних та регресійних моделей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконавець магістерської роботи Чернега А.Ю. Керівник магістерської роботи к.е.н., доцент Садко М.Г. 2012

Слайд 2

Актуальність теми Зернопродуктовий підкомплекс АПК є важливою складовою економіки України, його розвиток значною мірою визначає рівень забезпечення населення достатньою кількістю вітчизняних продуктів харчування та соціально-економічну ситуацію в країні. Зернове господарство відноситься до основних пріоритетів розвитку агропродовольчого сектора економіки держави, є важливим джерелом прибутковості сільськогосподарських підприємницьких структур. Це зумовлюється наявністю сприятливих ґрунтово-кліматичних умов для вирощування зернових та зернобобових культур, споконвічно високою хліборобською майстерністю працьовитого українського селянства, вигідним економічним і геополітичним розташуванням України на Європейському континенті.

Слайд 3

Мета роботи Мета магістерської роботи полягає у проведенні аналізу та прогнозуванні виробництва зерна сільськогосподарськими підприємствами на території Черкаської області використовуючи системи управління баз даних, регресійні моделі, ряди динаміки, виявлення перспектив його розвитку.

Слайд 4

Завдання роботи визначити основні особливості формування і функціонування зернопродуктового підкомплексу; проаналізувати сучасний стан виробництва зерна в господарствах Черкаської області; використання СУБД Microsoft Access для вибору та обробки необхідної інформації по господарствам Черкаської області; використати кореляційно-регресійний аналіз для встаностановлення тісноти взаємозв’язку між факторними та результативною ознаками; спрогнозувати виробництво зерна в Черкаській області за допомогою рядів динаміки; дослідити ефективнсть виробництва зерна та перспективи його розвитку.

Слайд 5

Предмет та об’єкт дослідження Предметом дослідження є інформаційна база даних (БД) загального користування ННЦ Інституту аграрної ек