X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Афоризми про бідність

Завантажити презентацію

Афоризми про бідність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Афоризми про бідність

Слайд 2

Нас учить бідність життєвому досвіду. "Великих" грошей, що отримуються бюджетниками, лише на крупи і хапає. Бідні подібні до річок, багаті - морям. Річки наповнюють моря і навряд чи отримали б щось натомість, коли б не Сонце - Робін Гуд.

Слайд 3

Бідність і багатство - суть слова для позначення нужди і достатку. Отже, хто має потребу, той не багатий, а хто не має потреби, той не бідний. Бідність - спадкоємиця Музи. Бідність полягає не в зменшенні майна; а в збільшенні ненаситності.

Слайд 4

Кожен вибирає те, що йому більше подобається. І як не дивно, багато хто віддає перевагу бідності. Бідність спонукає до змін, до дій, до революції. Коли Нерон побудував собі розкішний палац, то Ченека сказав йому: 'Ти показав себе бідняком: адже якщо ти втратиш цей палац, то іншого такого вже не придбаєш'.

Слайд 5

Бідність так принижує людей, що вони соромляться навіть своїх доброчесностей. Бідність ставить перешкоди нашим бажанням, але вона ж і обмежує; багатство множить наші потреби, але і дає можливості їх задовольняти. Бідність так принижує людей, що вони соромляться навіть своїх доброчесностей.

Слайд 6

Люди страшаться бідності і безвісності; якщо того і іншого не можна уникнути, не втрачаючи честі, слід їх прийняти. Лінь плентається так повільно, що бідність швидко доганяє її. Люди хочуть для себе багатства і слави; якщо те і інше не можна обрости чесно, слід їх уникати.

Слайд 7

Ось і пенсія. Пора підводити рису.. бідності. Не той бідний, у кого мало, а той, хто хоче більшого. Турбота про бідних замінює усі доброчесності.

Слайд 8

Афоризми на тему «Бідність» Виконала учениця групи № 25 за спеціальністю: кухар, офіціант Чорній Ірина. КАЛУШ ВПУ7 2013

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне