X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Афоризми Конфуція

Завантажити презентацію

Афоризми Конфуція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Афоризми Конфуція

Слайд 2

Бездіяльність у момент, коли можна вчинити по справедливості, означає боягузтво. В давнину вчилися, щоб удосконалити себе, зараз вчаться, щоб сподобатися іншим. Вести ненавчених людей на війну – означає їх занапастити.

Слайд 3

Вчення моє полягає лише в тому, щоб мати чисте серце і любити свого ближнього як самого себе. Гідна людина не йде по слідах інших людей. Дійсно сильні не принижуються до гніву.

Слайд 4

Давай настанови тільки тому, хто шукає знань, виявивши своє невігластво. Роби допомогу тільки тому, хто не вміє виразно висловити свої заповітні думи. Навчай тільки того, хто здатен, дізнавшись про один кут квадрата, уявити собі решту три. Даремне навчання без думки, небезпечна думка без навчання. Дуже важко шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо, коли її там немає.

Слайд 5

Краще запалити одну маленьку свічку, ніж клясти темряву. Лише наймудріші та найдурніші не можуть змінитися. Люди в давнину не вміли багато говорити. Вони вважали ганьбою для себе не поспіти за власними словами.

Слайд 6

Єдина справжня помилка — не виправляти своїх минулих помилок. Платити добром за зло — безглуздість. Чим же тоді платити за добро? Ніколи не міняється лише вища мудрість і сама велика дурість.

Слайд 7

Не достойний бути вченим той, хто думає про сите і спокійне життя. Основна ознака мудрості — терпимість до недоліків інших людей. Учитель сказав: «Моя справа, здається, безнадійною . Я ще не зустрів людину, яка, знаючи про свої помилки, визнала б свою вину перед самим собою».

Слайд 8

Хочете будувати плани на рік вперед — висаджуйте рис. На десять років вперед — висаджуйте дерева. На сто років вперед — виховуйте дітей. Хто завинить перед Небом, тому молитися буде нікому. Хто не дивиться далеко в майбутнє, того чекають близькі лиха.

Слайд 9

Хто осягає нове, плекаючи старе, той може бути вчителем. Хто не дивиться далеко в майбутнє, того чекають близькі лиха. Якщо в тебе не буде злих думок, не буде й злих учинків.

Слайд 10

Підбір матеріалу та оформлення учениця гр. № 25 Мудрова Уляна. КАЛУШ/2013 ВПУ7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне