X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
23 лютого

Завантажити презентацію

23 лютого

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учитель Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Мамій Світлана Анатоліївна

Слайд 2

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни - це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сама історія, сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків.

Слайд 3

23 лютого Україна святкує День захисника Вітчизни, свято, яке із Дня Радянської армії перетворилося на всенародний чоловічий день. Це свято виникло у 1918 році як день народження Червоної Армії після перемоги над німецькими військами під Нарвою та Псковом.

Слайд 4

23 лютого1999 року - Президент України Леонід Кучма видав Указ «Про День захисника Вітчизни», у якому зазначено: «Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято - День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого». У цей день за традицією, вітають у першу чергу військових. Проте третина українців ставиться до свята як до дня чоловіків.

Слайд 5

День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання - обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Слайд 6

Слайд 7

У цей день ми з вдячністю згадуємо і вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну, від часів Запорозької Січі до наших днів.

Слайд 8

На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку - це святий обов`язок кожної людини. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь - саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України.

Слайд 9

Це ті сивочолі ветерани, чия юність співпала з нелюдськими випробуваннями,з горем, кров’ю та лихоліттям.Та вони вистояли і в післявоєнні роки відбудовували та розвивали країну. Захисники Вітчизни - це ті, хто в грізні воєнні часи відстояв рідну землю від фашистської навали.

Слайд 10

День захисника Вітчизни - це свято і нинішніх військовослужбовців та працівників збройних сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії. Славні традиції батьків і дідів сьогодні гідно продовжує нове покоління військовослужбовців, які стоять на захисті миру, праці, незалежності України.

Слайд 11

Для всіх — зоря зійшла ясна, Для всіх — дитини сміх. І наша пісня голосна — Для всіх, людей усіх.

Слайд 12

Слайд 13

День захисника Вітчизни - насамперед данина героїчним традиціям нашого народу,вияв любові і пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав Батьківщину, відстоював незалежність. Ми завжди пам’ятали і будемо пам’ятати їх хоробрість і відданість в ім’я майбутнього і робитимемо все можливе для того, щоб оточити увагою та турботою наших ветеранів. Віддаючи данину героїчним подвигам українського воїнства, вклоняємося їх мужності та безмежній вірності своєму обов’язку.У нашій пам’яті зберігаються усі подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Слайд 14

Гордо, голосно, дитино, Ти назви ім’я країни, У якій, хвалити Бога, Народився і живеш. Їй дочкою є чи сином І, коли ти підростеш, Будеш їй творити славу, Розбудовувать державу. Отже, зветься ця країна, Незалежна і єдина - Наша ненька – Україна!

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне