X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Релігія"

Завантажити презентацію

"Релігія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Релігія

Слайд 2

Релі гія — віра, особлива система світогляду та світосприйняття, набір культурних, духовних та моральних цінностей, що обумовлюють поведінку людини.

Слайд 3

Особливостями релігійного життя України є: • по-перше, порівняно високий рівень релігійної активності населення • по-друге, територіальна нерівномірність поширення релігії • по-третє, активний перехід вірян із одних конфесій в інші • по-четверте, сучасна релігійна ситуація характеризується відродженням та активізацією діяльності церков національних меншин.

Слайд 4

На сьогодні Україна – багатоконфесійна держава, де офіційно діє більше 21 тис. релігійних громад, 82 конфесії, напрямів і тлумачень. Найпомітнішими серед них є: Українська православна церква Українська православна церква – Київський патріархат, Українська автокефальна православна церква Українська греко-католицька церква Римсько-католицька церква.

Слайд 5

Українська православна церква є домінуючою в українському православ'ї. У 1991 р. церква отримала від Московської патріархії самостійність в управлінні, але канонічне підпорядкована патріарху Московському і всієї Русі – Алексію II. Управління церквою здійснює Синод УПЦ на чолі з предстоятелем митрополитом Володимиром.

Слайд 6

В незалежній Україні католицька церква здобула умови для динамічного розвитку, її духовним центром є Львівська архідієцезія. З 1992 р. в Україні працює перший Апостольський Нунцій

Слайд 7

Серед церков, що найбільш динамічно розвиваються останніми роками, – Римсько-католицька церква, її зусилля сьогодні спрямовані на відродження церковної мережі, що існувала в період найбільшого впливу католицизму в Україні у XVII- XVIII ст.

Слайд 8

Слайд 9

Конфлікти між греко-католиками і православними та всередині православної конфесії. Приводом до міжконфесійних зіткнень найчастіше стають поділ сфер впливу, боротьба за лідерство, культові приміщення, майно.