X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Католицизм

Завантажити презентацію

Католицизм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

 Походить від грец.  catholikos (Καθολικος), що означає «соборний», «загальний», у такому значенні цей термін вживав Ігнатій Богоносець 115 року.  Походить від грец.  catholikos (Καθολικος), що означає «соборний», «загальний», у такому значенні цей термін вживав Ігнатій Богоносець 115 року.

Слайд 4

Характерні риси католицизму формувались в умовах життя пізньої римської імперії і великого переселення народів, коли внаслідок руйнування античних світових порядків зароджувалась нова цивілізація. Формування католицизму як напрямку християнства відбувалося протягом віків, з тим що основою всієї діяльності західної церкви — це намагання об'єднати християн під владою папи та забезпечити вірність Христовій церкві. Характерні риси католицизму формувались в умовах життя пізньої римської імперії і великого переселення народів, коли внаслідок руйнування античних світових порядків зароджувалась нова цивілізація. Формування католицизму як напрямку християнства відбувалося протягом віків, з тим що основою всієї діяльності західної церкви — це намагання об'єднати християн під владою папи та забезпечити вірність Христовій церкві.

Слайд 5

Згідно з доктриною самої Католицької церкви, Католицька церква була «об'явле