X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Духовне життя в Україні

Завантажити презентацію

Духовне життя в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Скласти уявлення про вплив Берестейської унії на церковне життя в Україні. Характеризувати зміни, які відбулися в становищі православної церкви в 20 – 30х роках ХVII століття. Пояснювати, як діяльність митрополита Петра Могили сприяла зміцненню православної церкви. Розповідати про становище греко-католицької церкви Осмислити роль особи в історії, відповідальності за власні дії.

Слайд 3

Вплив Берестейської унії на церковне життя в Україні Відновлення ієрархії православної церкви. Діяльність митрополита Петра Могили. Становище греко-католицької церкви.

Слайд 4

Які були причини підписання Берестейської унії? Яким було становище православної церкви до підписання унії? Якими були результати та наслідки унії? На ці питання нам допоможе відповісти відео фрагмент .

Слайд 5

Основні тези Берестейську унію не підтримувало більшість українського населення. Вона не привела до справжньої унії двох церков, а намагання Риму і Польщі використати ії у своїх власних політичних цілях сприяли загостренню боротьби між православними і греко-католиками. В умовах національно-релігійного гніту в Україні гарантом збереження православної віри виступало козацтво. За допомоги козацтва було відновлено і офіційно визнано урядом Речи Посполитої православну церковну ієрархію. Успішно давався опір розповсюдженню уніатства и католицтва. Митрополит Петро Могила - найвидатнішій просвітитель і організатор церковного життя.