X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бахаїзм

Завантажити презентацію

Бахаїзм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Бахаїзм виник в Іраку в 60-х рр. XIX століття. Ірак тоді перебував у складі Турецької імперії. Містом, в якому сформувалася перша бахаістськая громада, був Багдад (зараз - столиця Іраку). Засновником нової релігії був перс на ім'я Мірза Хусейн Алі, який став відомим під ім'ям Багаулла 1 (у перекладі з арабської: Слава Божа)

Слайд 4

Священний символ бахаї Священне число бахаї

Слайд 5

Народився Багаулла в Тегерані в 1817 р. в сім'ї знатного людини, який займав посаду першого міністра при шахський дворі. У 1844 р. Багаулла став прихильником релігійного вчення, яке називалося Бабізм. Бабізм (від імені свого засновника - Баба), ставши важливим ідейним джерелом бахаізма, надалі припинив своє існування, причому саме його послідовники і утворили перші громади багаї. Головна ідея Бабізм, успадкована бахаізмом, полягала в твердженні, що Мухаммад був останнім пророком Бога не для всієї історії людства, а тільки для певного історичного етапу, що після нього новий етап відкривають два пророки, одним з яких є Баб (у перекладі з арабської: Брами), а ім'я другого, який прийде пізніше, поки невідомо. Баб оголосив про свою місію провісника нового Одкровення в 1844 році в перському місті Ширазі.

Слайд 6

Всього в світі - понад 6 млн. бахаїстів (на початок 1999 року). Бахаїстські громади є більш ніж в 200 країнах світу.

Слайд 7

Відзначимо, що в бахаїзмі немає професійних служителів культу. Віровчення бахаїзму є складова частина загального вчення, яке включає в себе також дуже важливі для бахаїстів соціальні та моральні ідеї.

Слайд 8

про священні книги про Бога Про Посланників (пророків) про душу про загробне життя про прилучення до спільноти бахаї