X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Впровадження відновних технологій в практику діяльності психологічної служби Кременчуцького району

Завантажити презентацію

Впровадження відновних технологій в практику діяльності психологічної служби Кременчуцького району

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Впровадження відновних технологій в практику діяльності психологічної служби Кременчуцького району

Слайд 2

Медіація-альтернативний метод вирішення спору, за участю третьої нейтральної неупередженої сторони (посередника-медіатора),який сприяє сторонам, залученим в суперечку, добровільно взяти участь у процесі медіації з метою вироблення взаємоприйнятного і життєздатного рішення з вирішення спору на умовах взаємної поваги та прийняття права кожної зі сторін захищати свої інтереси.

Слайд 3

Доцільність участі третьої сторони (медіатора) у врегулюванні конфліктних відносин об'єктом регулювання є тривалий конфлікт. Всі аргументи, сили, засоби вичерпані, але виходу не видно; сторони відстоюють протилежні, взаємовиключні інтереси і не можуть знайти спільних точок дотику; по-різному трактуються правові норми або інші критерії, які є ключовими у вирішенні конфлікту; однією із сторін нанесений серйозний збиток і вона вимагає санкцій по відношенню до учасника конфлікту; сторонам важливо зберегти хороші відносини, конфлікт не інтенсивний, але взаємоприйнятне рішення вони знайти не можуть; учасники конфлікту дійшли до тимчасової угоди, але необхідний зовнішній об'єктивний контроль за його виконанням. Оперативне самостійне втручання третьої сторони в конфлікт необхідно в ситуаціях, коли: - Відбувається небезпечна ескалація конфліктних подій, існує безпосередня загроза застосування насильства; - Однієї із сторін масовано застосовується насильство; - Третій стороні особисто невигідний цей конфлікт; - Конфлікт негативно впливає на середовище, яке контролюється третьою стороною (керівник змушений регулювати конфлікт, який негативно впливає на колектив); - Сторони не прийшли до згоди, а у третьої сторони є можливість задовольнити інтереси обох сторін. Залежно від ступеня контролю медіатора за прийнятим рішенням виділяють кілька ролей третьої сторони в конфлікті: суддя, арбітр, посередник, помічник і спостерігач..

Слайд 4

Добровільність. Конфіденційність. Рівноправність сторін. (Само) відповідальність. Співробітництво Нейтральність медіатора. Прозорість (транспорентність). «Принципи медіації »

Слайд 5

Етапи медіації Укладення угоди Визначення кола питань (збі