X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вивчення синдрому “емоційного вигорання”

Завантажити презентацію

Вивчення синдрому “емоційного вигорання”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Синдром “емоційного вигорання”

Слайд 2

В ієрархії людських цінностей здоров'я посідає провідне місце. Кожна людина завжди прагне, щоб у неї та в її близьких насамперед було відмінне здоров'я Існує чотири основні групи факторів, що детермінують здоров'я індивіда: Спосіб і стиль життя людини - 49–55% Біологія людини, генетичні фактори, фенотип - 18–22% Середовище проживання людини (макро- та мікро-середовище), природно-кліматичні умови - 17–20% Фундаментальна та клінічна медицина, діяльність закладів охорони здоров'я 8–10% Синдром “емоційного вигорання”

Слайд 3

На Європейській конференції ВООЗ (2005 р.) відмічено, що стрес, пов'язаний з роботою, є важливою проблемою приблизно для однієї третини країн трудящих Європейського союзу Синдром “емоційного вигорання” Вартість вирішення проблем з психічним здоров'ям у зв'язку з цим складає в середньому 3-4% валового національного доходу

Слайд 4

За даними експертів ВООЗ, на психічні та неврологічні захворювання в останні десятиріччя припадає велика частка інвалідності — вища, наприклад, ніж унаслідок артеріальної гіпертензії, артритів і цукрового діабету разом узятих. Синдром “емоційного вигорання”

Слайд 5

Поняття "синдрому емоційного вигорання“ було введено в медицину на початку 70-х років. Відомий американський психолог Христина Маслач дала “жорстке“ формулювання цього поняття: «Виснаження - плата за співчуття». Синдром “емоційного вигорання”