X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Уява

Завантажити презентацію

Уява

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Уява План Поняття про уяву і уявлення. Види уяви. Розвиток уяви.

Слайд 2

Уявлення Образи предметів або процесів реальної дійсності, які в даний момент не сприймаються нами, але які сприймалися раніше, називаються уявленнями. Уявлення — це відтворений образ пред метів реального світу. В основі будь-якого уявлення завжди лежить відтворення минулих відчуттів та сприйнять

Слайд 3

Уявлення того, що в минулому людина не сприймала, створення образів предметів і явищ, з якими раніше не зустрічалась, виникнення наочного образу того, що ще тільки буде створено, становить особливу форму психічної діяльності—уяву. Уява— це створення нового в формі образів-уявлень.

Слайд 4

Уява — це створення нового в формі образів-уявлень

Слайд 5

Фізіологічно процес уяви є процес утворення нових поєднань з уже складених нервових тимчасових зв'язків у корі головного мозку.

Слайд 6

Мимовільна уява образи, що виникають без спеціального наміру з нашого боку

Слайд 7

Довільна уява проявляється в тих випадках, коли нові образи або ідеї виникають в результаті спеціального наміру людини уявити щось певне, конкретне.

Слайд 8

Відтворююча уява це уявлення людиною чого-небудь наочного для неї, причому уявлення спирається на словесне описання чи умовне зображення цього нового (креслення, схему, нотний запис)

Слайд 9

Творча уява створюються нові образи без опори на готовий опис або зображення їх

Слайд 10

Слайд 11

Мрія це уява, спрямована в майбутнє, в перспективу життя і діяльності людини. Мрія грунтується на життєвих потребах, що зумовлюють бажання і прагнення людини.

Слайд 12

У своїй уяві я вільний малювати як художник. Уява важливіша за знання. Знання обмежене. Уява охоплює весь світ

Слайд 13

Жозеф Жубер Той, хто має уяву, але не має знань, має крила, але не має ніг. Уява — це очі душі.

Слайд 14

Ігрові вправи для розвитку уяви у дітей 1. «Кінопроба». Уявіть, що ви актори, яких запросили зніматися у фільмі. Зобразіть: - пінгвіна, який потрапив на спекотний пляж; - слоника, який виконує «Танець маленьких лебедят»; - стареньку бабусю, якій раптом закортіло пострибати через мотузку тощо. 2. «Ось так». Учитель питає дітей: - як ідеш?; (діти показують - «Ось так») - як біжиш?; - як вночі спиш?; - як береш?; - як даєш?; - як пустуєш?; - як грозиш? Тощо.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія