X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТИСК СЕРЕДОВИЩА ТА ЙОГО ПІДТРИМКА

Завантажити презентацію

ТИСК СЕРЕДОВИЩА ТА ЙОГО ПІДТРИМКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК 25 ТИСК СЕРЕДОВИЩА ТА ЙОГО ПІДТРИМКА Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

ПЛАН ТРЕНІНГОВОГО ЗАНЯТТЯ І. Вступ. Проголошення теми і мети тренінгу. ІІ. Очікування. Правила роботи . ІІІ. Активізація групи. Вправа “Малювалки”.

Слайд 3

ПЛАН ТРЕНІНГОВОГО ЗАНЯТТЯ ІV. Основна частина. Вправа 1. “Визначення поняття тиск”. Вправа 2. “Джерела зовнішнього тиску” Вправа 3. “Тиснуть чи впливають: в чому різниця?” V. Підведення підсумків заняття.

Слайд 4

ЗМІСТ ЗАНЯТТЯ: ІІІ. Активізація групи. Вправа “Малювалки”. Педагог пропонує учням утворити пари та розбитися у них на “перший – другий”. Перші номери просить підвестися і вийти з класу, тихенько чекаючи своєї черги. Другі номери залишаються в аудиторії. Педагог роздає аркуші паперу формату А-4 і дає наступну настанову:

Слайд 5

ЗМІСТ ЗАНЯТТЯ: ІІІ. Активізація групи. Вправа “Малювалки”. “Протягом 2 хв. ви повинні намалювати будинок. Ви будете тримати в руці ручку. Ваш партер через хвилину повернеться до аудиторії й допоможе вам, поклавши свою руку на вашу, в якій ви тримаєте ручку. Розмовляти не дозволяється. За моєю командою ви починаєте втілювати задум у життя.”

Слайд 6

ЗМІСТ ЗАНЯТТЯ: ІІІ. Активізація групи. Вправа “Малювалки”. Далі педагог виходить з аудиторії та проводить нараду для других номерів: “Протягом 2 хв. ви повинні намалювати дерево. Ваш партнер буде тримати в руці ручку. Ви, зайшовши до аудиторії, покладете свою руку на руку з ручкою партнера. Розмовляти не дозволяється. За моєю командою ви починаєте втілювати задум у життя.