X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Темперамент і його види

Завантажити презентацію

Темперамент і його види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Темперамент і його види

Слайд 2

Темперамент - це індивідуальні особливості людини, що визначають динаміку його психічної діяльності й поводження.

Слайд 3

Класифікація типів вищої нервової діяльності

Слайд 4

Флегматики Характеризуються звичайно порівняно низьким рівнем активності поводження й труднощами перемикань, повільністю й спокоєм дій, міміки й мовлення, рівністю, сталістю й глибиною почуттів і настроїв. Представник цього типу повільний, спокійний, неквапливий. У діяльності проявляє обґрунтованість, продуманість, завзятість. Схильний до порядку, не любить змін у чому б те не було. Як правило, доводить почату справу до кінця. У відносинах з людьми флегматик завжди рівний, спокійний, у міру товариський, настрій у нього стійке. Спокій людини флегматичного темпераменту проявляється й у відношенні його до подій й явищ життя( флегматика нелегко вивести із себе й зачепити емоційно, він ухиляється від сварок, його не виводять із рівноваги неприємності й невдачі).

Слайд 5

Вони були флегматиками І.А. Крилов М.І. Кутузов Ісаак Ньютон

Слайд 6

Сангвіники Характерні досить висока нервово-психічна активність, розмаїтість і багатство міміки рухів, емоційність, вразливість і лабільність. Разом з тим емоційні переживання сангвініка як правило, неглибокі, а його рухливість при негативних виховних впливах приводить до відсутності належної зосередженості, до поспішності, а іноді й поверховості. Представник цього типу - живий, допитливий, рухливий (але без різких, рвучких рухів) людини. Як правило, веселий і життєрадісний. Емоційно нестійкий, легко піддається почуттям, але вони в нього звичайно не сильні й не глибокі. Швидко забуває образи, порівняно легко переживає невдачі. Дуже схильний до колективу, легко встановлює контакти, товариський, доброзичливий, привітний, швидко сходиться з людьми, легко налагоджує гарні стосунки.

Слайд 7

Вони були сангвіниками О.І. Герцен Пьєр Бомарше Наполеон Бонапарт