X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що робити, щоб тебе не принижували

Завантажити презентацію

Що робити, щоб тебе не принижували

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Що робити, щоб тебе не принижували» Година психолога на тему:

Слайд 2

Не хочу хвалитися, але я … Вправа

Слайд 3

Згадуємо “Правила роботи групи”

Слайд 4

Що відбудеться сьогодні: ознайомитися з інформацією про особливості підліткового віку; сформувати навички усвідомленого прийняття рішення; відпрацювати навички самоаналізу; сформувати навички здійснювати правильний вибір у життєвій ситуації.

Слайд 5

Вправа “Очікування” Завдання: сформувати та записати свої очікування від сьогоднішнього заняття.

Слайд 6

Інформаційне повідомлення про особливості підліткового віку У цей період життя почуття бувають дуже сплутаними. Це час змін, сумнівів, конфліктів і відчуття небезпечності, період зростання як фізичного, так і емоційного.

Слайд 7

Вправа “Що таке приниження” що таке приниження … тебе принижують, якщо тобі кажуть … ти принижуєш себе, коли … тебе принижують, коли по відношенню до тебе чинять …

Слайд 8

Приниження – це слово або вислів, жест чи знак, ситуація чи поведінка, які призводять до того, що людина відчуває свою неповноцінність. Тебе принижують, якщо тобі кажуть: - це дурна ідея; - це кожний дурень може; - ти завжди такий (така); - ти ні на що не спроможний, не здатний. Тебе принижують, якщо: - тебе ігнорують у розмові; - не цікавляться твоею думкою щодо справ, які пов"язані з тобою; - ображають тебе в присутності близьких для тебе людей. Ти принижуєш себе, коли: - надто часто не сприймаєш комплементів і зменшуєш свої досягнення; - не визнаєш своїх чеснот і приписуєш їх іншим; - не хвалиш себе, через те, що вважаєш, що не вартий цього; - відгукуєшся на звертання типу: "Привіт, тупак"; - приймаєш різні прізвиська ; - уникаєш спілкування з людьми, тому що остерігаєшся їхнього несприйняття; - вважаєш, що якщо хтось каже чи робить щось приємне для тебе - то це тільки тому, що ця людина ввічлива і добра, а не тому, що ти цього вартий (варта).

Слайд 9

Ситуаційні вправи: Ситуація № 1: Ти домовляєшся з другом про зустріч. Ти приходиш вчасно, а друг дуже сильно запізнюється. Ти відчуваєш роздратування. Нарешті він приходить Ти: Ситуація № 2: Твої батьки зустрілися з твоїм новим товаришем, який тобі подобається і з яким тобі цікаво. Він їм не сподобався, і вони його критикують. Ти: Ситуація № 3: Ви з друзями вирішуєте, на яку дискотеку піти. Один з вас наполягає на варіанті, який не підходить тобі:

Слайд 10

Слайд 11

“Мій портрет у променях сонця”

Слайд 12

Підсумок заняття

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія