X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ринок праці

Завантажити презентацію

Ринок праці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК 31 АНАЛІЗ СУЧАСНОГО РИНКУ ПРАЦІ Й ОСВІТИ

Слайд 2

ПЛАН 1. Система професійно-технічної освіти. 2.Вища освіта в Україні. 3. Рейтинг цінних професій майбутнього. 4. Рейтинг високооплачуваних професій. 5. Рейтинг затребуваних професій.

Слайд 3

Система професійно-технічної освіти Професійно-технічний навчальний заклад – це заклад освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, дає змогу опанувати професії, спеціальності, кваліфікацію відповідно до їхніх інтересів, здібностей та стану здоров’я. Учнем професійно-технічного навчального закладу може стати випускник основної або повної середньої школи.

Слайд 4

Вища освіта

Слайд 5

Вища освіта

Слайд 6

Рейтинг цінних професій майбутнього Рекрутингові та кадрові агенції вважають, що люди, які оволоділи даними професіями, вже в десятирічній перспективі стануть дуже цінними на ринку праці. Їх будуть запрошувати на роботу найпрестижніші компанії і платити їм достойні зарплати. Тому той, хто вирішить сьогодні присвятити себе будь-який з перелічених у рейтингу сфер діяльності, через 5-10 років, швидше за все, легко зможе задовольнити всі свої творчі амбіції і повністю реалізуватися як професіонал.

Слайд 7

Рейтинг цінних професій майбутнього 15 цінних професій майбутнього Керівники вищої ланки / генеральні директори / керівники проектів; Психологи (особисті консультанти); Генні інженери; Фахівці з біотехнологій; Розробники альтернативного палива та енергії; Інноваційні менеджери; Криза-менеджери;