X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Расизм . Ксенофобія

Завантажити презентацію

Расизм . Ксенофобія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Расизм - світогляд, а також політичні теорії і практичні дії, що ґрунтуються на расовій дискримінації, на уявленні про поділ людей на біологічно різні групи на основі видимих особливостей зовнішнього вигляду і різному ставленні до людей та їхніх спільнот залежно від приналежності до цих груп (рас). світогляд, а також політичні теорії і практичні дії, що ґрунтуються на расовій дискримінації, на уявленні про поділ людей на біологічно різні групи на основі видимих особливостей зовнішнього вигляду, як-от колір шкіри, структура та колір волосся, риси обличчя, будова тіла тощо, тобто на раси, і різному ставленні до людей та їхніх спільнот залежно від приналежності до цих груп (рас).

Слайд 3

Причина расизму Причиною расизму як явища є ксенофобія. Власне расизм значною мірою і є ксенофобією за ознакою видимої різниці у зовнішності. Як різновид ксенофобії расизм є ірраціональною реакцією людей на чуже та невідоме. Однак лише ксенофобією расизм аж ніяк не вичерпується. Іншою причиною расизму може бути, наприклад, релігія або людське мислення , зміна хибних уявлень ,що протягом багатьох століть було джерелом концепцій про переваги чи низьке становище різних груп людства.

Слайд 4

Походження сучасного расизму. Расизм ( сучасний ) як ідеологія виник у добу колоніалізму, коли європейські держави захопили значні території, населені людьми різко відмінних від європейців антропологічних типів. Сучасний расизм у різних країнах має свої форми , оскільки на нього вплинули специфічні історичні , культурні , соціальні та інші особливості. Сучасні расисти стверджують , що всі раси і культури мають жити окремо одна від одної , що вони не мають змішуватися , аби не втратити ідентичність і самобутність. Але наукового підтвердження існуванню різних рас не існує. Існує тільки одна раса – людська.  Поширення расистських ідей у сучасному світі відбулося завдяки поширенню праць французького письменника який у своїй праці «Нарис про нерівність людських рас» сформулював расову теорію, оголосивши ” вищою ” расою білявих блакитнооких арійців.

Слайд 5

Прояви політики расизму Расизм як політика – це дискримінація окремих осіб, суспільних груп , частини населення , або груп людей. У найстрашніших своїх виявах – це політика переслідувань , принижень , ганьби , завдання шкоди за ознакою раси чи етнічного походження.