X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологія розвитку дошкільного віку

Завантажити презентацію

Психологія розвитку дошкільного віку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

:-)

Слайд 2

Введення Дитинство, як соціокультурний феномен, носить конкретно-історичний характер і має свою історію розвитку. На характер і зміст окремих періодів дитинства впливають конкретні соціально-економічні та етнокультурні особливості суспільства, де росте дитина, і в першу чергу - система суспільного виховання. Усередині послідовно змінюються видів дитячої діяльності відбувається присвоєння дитиною історично сформованих людських здібностей. Сучасна наука має в своєму розпорядженні численними даними про те, що складаються в дитинстві психологічні новоутворення мають неминуще значення для розвитку здібностей і формування особистості.  Дошкільний вік - це етап психічного розвитку дітей, що охоплює період від 3 до 6-7 років, характерний тим, що провідною діяльністю є гра, дуже важливий для формування особистості дитини. У його рамках виділяють три періоди:  1) молодший дошкільний вік - від 3 до 4 років;  2) середній дошкільний вік - від 4 до 5 років;  3) старший дошкільний вік - від 5 до 7 років.  У період дошкільного віку дитина відкриває для себе не без допомоги дорослого світ людських взаємин, різних видів діяльності.  Метою дослідження є психологія дошкільника. Об'єктом дослідження є дитина дошкільного віку. Предметом дослідження є людська психіка, психіка дитини дошкільного віку.

Слайд 3

Розвиток особистості дошкільників У дошкільному віці розпочинається формування особистості, здійснюється воно під впливом дорослих.

Слайд 4

1) потребово-мотиваційна сфера. У цьому віці домінуючою потребою є: потреба в ігровій діяльності; потреба у рухах; потреба в зовнішніх вираженнях. На початку віку в поведінці дитини ще не сформована ієрархічна система мотивів дитина діє під впливом безпосередніх спонук, що надає її поведінці безпосереднього характеру. Під керівництвом дорослого в процесі ігрової учбової діяльності дитина починає певним чином управляти власною поведінкою тобто у неї розвивається наприкінці віку супідрядність мотивів тобто їх ієрархічність.