X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологія пам'яті

Завантажити презентацію

Психологія пам'яті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Психологія пам’яті

Слайд 2

Пам’ять (від грецьк. – mnema) – це здатність до фіксування, зберігання,відтворення і забування різноманітного досвіду та інформації.

Слайд 3

Основні процеси (функції) пам’яті: Запам’ятовування інформації (фіксація); Збереження або утримання інформації (ретенція); Відтворення інформації (репродукція); Забування інформації.

Слайд 4

Слайд 5

Людська пам’ять утримує в собі 2 види інформації: Видову – накопичену у процесі еволюції протягом багатьох тисячоліть, виявляється безумовними рефлексами та інстинктами, передається спадково; Набуту в процесі життя кожною людиною і реалізується в умовних рефлексах.

Слайд 6

Запам’ятовування За ступенем активності людини: Мимовільне (пасивне); Довільне (активне). Залежно від зв’язків, за якими відбувається запам’ятовування: Механічне (“зазубрювання”); Смислове (логічне).

Слайд 7

За змістом виділяють 4 типи пам’яті: Рухову; Емоційну; Образну; Асоціативну (словесно-логічну).

Слайд 8

Якість і міцність запам’ятовування обумовлюються: Видом запам’ятовування. Інтересом до того, що запам’ятовується. Вольовим зусиллям. Установкою на час. Орієнтацією на міцність. Застосуванням спеціальних прийомів мнемотехніки.

Слайд 9