X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологія пам’яті

Завантажити презентацію

Психологія пам’яті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Пам’ять (від грецьк. – mnema) – це здатність до фіксування, зберігання, відтворення і забування різноманітного досвіду та інформації. Богиня Мнемосіна, персоніфікована Пам'ять, сестра Кроноса і Океана – мати всіх муз. Вона володіє Всевіданням: згідно з Гесіодом (Теогонія, 32 38), вона знає «все, що було, все, що є, і все, що буде». Коли поетом опановують музи, він п'є з джерела знання Мнемосіни, це значить, перш за все, що він торкається до пізнання «витоків», «початків».

Слайд 3

Запам’ятовування інформації (фіксація); Збереження або утримання інформації (ретенція); Відтворення інформації (репродукція); Забування інформації.

Слайд 4

Слайд 5

За ступенем активності людини: Мимовільне (пасивне); Довільне (активне). Залежно від зв’язків, за якими відбувається запам’ятовування: Механічне (“зазубрювання”); Смислове (логічне).

Слайд 6

Рухова Емоційна Образна Словесно -логічна

Слайд 7

Видом запам’ятовування. Інтересом до того, що запам’ятовується. Вольовим зусиллям. Установкою на час. Орієнтацією на міцність. Застосуванням спеціальних прийомів мнемотехніки.

Слайд 8

Слайд 9

Виділяють: Короткочасну пам’ять: декілька секунд – 1-2 доби; Довготривалу – місяці – роки; Різновид короткочасної є оперативна пам’ять.