X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Психологічний аналіз лідерської обдарованості вихованців центру лідерських та молодіжних ініціатив"

Завантажити презентацію

"Психологічний аналіз лідерської обдарованості вихованців центру лідерських та молодіжних ініціатив"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Психологічний аналіз лідерської обдарованості вихованців центру лідерських та молодіжних ініціатив

Слайд 2

МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ: теоретично обґрунтувати феномен лідерства та лідерської обдарованості та дослідити вплив ефективної діяльності центру на ріст лідерської обдарованості.

Слайд 3

ГІПОТЕЗА ДОСЛІДЖЕННЯ: ґрунтується на припущенні, що ріст лідерської обдарованості можливий за умов розвитку всіх її компонентів в умовах ефективної діяльності центру молодіжних та лідерських ініціатив.

Слайд 4

Завдання: Здійснити теоретичний аналіз феномена лідерства; Розкрити зміст поняття “лідерська обдарованість ” та його складові; Дослідити передумови та основні чинники розвитку лідерської обдарованості особистості в умовах діяльності центру; Експериментально дослідити ріст лідерської обдарованості у вихованців центру.

Слайд 5

Об’єкт дослідження: лідерська обдарованість як індивідуальна характеристика особистості.

Слайд 6

Предмет дослідження: умови формування та критерії лідерської обдарованості вихованців у центрі молодіжних та лідерських ініціатив.

Слайд 7

1902 рік - Ч.Х.Кулі . Лідерство – це фокус групових процесів. 1911 рік. М.Блекнер. Лідерства – це централізація зусиль в одній особистості як виявлення влади всіх. Перші визначення поняття “лідерство”

Слайд 8

Лідерство – це вплив стосунків у процесі взаємодії, що ґрунтується на особистісних характеристиках, де простежуються факти домінування і підкорення.

Слайд 9

Особливості лідерства: це специфічний тип стосунків , який базується більш на взаємодії; міжособистісна взаємодія, яка проявляється в конкретній ситуації за допомогою комунікативного процесу і направлена на досягнення цілей; відносинами «лідер-послідовник»;

Слайд 10

Теорії лідерства Лідером може бути людина, яка володіє певним чином визначеною системою необхідних рис чи характеристик Утверджує думку про те, що в основному лідерство - це продукт конкретної ситуації Лідерство розглядається як процес організації міжособистісних відносин в групі, а лідер - як суб'єкт управління цим процесом Теорія лідерських рис Синтетична теорія Трансформаційна теорія Ситуаційна теорія Акцентується увага на взаємовідносинах лідера і послідовників

Слайд 11

Лідер – це авторитетна особистість, яка реально відіграє домінуючу роль в організації спільної діяльності та регулюванні взаємин у групі.

Слайд 12

Класифікація лідера Лідер За характером діяльності За змістом діяльності Постійні Ситуативні Формальні Неформальні За методом організації роботи команди Від іміджу програмісти виконавці універсальні Лідер-служитель Лідер-прапороносець Лідер-пожежник Лідер-торговець

Слайд 13

Стиль лідерства - система способів та прийомів впливу на послідовників

Слайд 14

Стилі лідерства (за К. Левінем) Авторитарний Демократичний Ліберальний Лідер діє одноосібно, не зважаючи на думки оточуючих. Лідер у своїй діяльності спирається на допомогу групи, кожен член якої може вільно висловлювати свою думку характеризується повною відсутністю чітко сформульованих вимог лідера до діяльності групи

Слайд 15

Стилі лідерства (за Лайкертом) Консультативно-демократичний Групова участь Експлуатаційно-авторитарний Доброзичливо-авторитарний

Слайд 16

Здібності формуються лише в певних умовах життя і діяльності людей та за наявності задатків (вроджених анатомо-фізіологічних особливостей, що утворюють відмінності між людьми).

Слайд 17

Обдарованість- це високий рівень вираженості здібностей, що забезпечує можливість успішного виконання діяльності.

Слайд 18

Т. Хант одним із перших пробував виміряти соціальну обдарованість. У 1928 р. розробив тест для “виявлення здатності мати справу з людьми”

Слайд 19

Структура лідерської обдарованості: лідерські якості; комунікативні та організаторські здібності; гнучкість у спілкуванні.

Слайд 20

Центр молодіжних та лідерських ініціатив Районна асоціація дітей-лідерів “Ровесник” Районна школа навчання лідерів органів учнівського самоврядування Гурток “Лідерство –запорука успіху” Гурток “Організатори дозвілля” Теоретичний блок Практичний блок Діяльність 9 комісій Організаційний комітет асоціації Організація дозвіллєвих програм Проведення масових заходів Представницький склад на заходах різного рівня Онлайн-режим спілкування Посвідчення лідера Напрямки діяльності Участь у обласному зльоті лідерів Співпраця з громадськими організаціями Спеціальність менеджер соціальних проектів” Реалізація проектів Організація масових заходів Співпраця з органами місцевого самоврядування Участь у заходах обласного та Всеукраїнського рівня

Слайд 21

Районна школа лідерів

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

КВЕСТ

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Обласний зліт лідерів у Корчагінці Обласний зліт лідерів у Корчагінці

Слайд 29

Слайд 30

База дослідження

Слайд 31

Напрямки діяльності: Виявлення рівня прояву лідерських якостей у групі (експрес-тест) Виявлення та оцінки комунікативних і організаторських здібностей вихованців (“Методика КОН-1”) Виявлення рівня гнучкості у спілкуванні (А. Гольдштейн)

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

- комунікативні здібності - організаторські здібності

Слайд 37

Діаграма порівняльних результатів визначення рівню комунікативних та організаційних здібностей

Слайд 38

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

Порівняльна діаграма результатів визначення показників гнучкості у спілкуванні, %

Слайд 42

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія