X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Психологічна робота з молодими батьками"

Завантажити презентацію

"Психологічна робота з молодими батьками"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Психологічна робота з молодими батьками

Слайд 2

Вступ Сім'я в усі часи постійно перебувала в центрі уваги передової суспільної думки, прогресивних політичних діячів і вчених, починаючи від стародавніх філософів і закінчуючи сучасними  реформаторами. І це не випадково. Сім'я являє собою систему соціального функціонування людини, один з інститутів суспільства. Вона знаходиться в русі, змінюється не тільки під впливом соціально-політичних умов, а й у силу внутрішніх процесів свого розвитку.

Слайд 3

Основні несприятливі соціально-психологічні фактори, що впливають на стабільність міжособистісних взаємин у молодій сім'ї На положення молодої сім'ї впливає соціальна напруженість, яка властива нашому суспільству, і кризові явища в економіці, зачепили всі сім'ї, в тому числі і молоді. Домогтися згоди і взаєморозуміння в сімей ного життя досить складно, і особливо важко це зробити в один з найвідповідальніших періодів подружжя-початковий період, коли молодята стикаються з першими, сімейно-побутовими проблемами.

Слайд 4

Серед найбільш поширених соціально-психологічних проблем молодої сім'ї можна виділити наступні: 1)несприятливе  матеріальне  становище; 2) житлова невлаштованість; 3) проблема дітонародження і здоров'я 4) проблема адаптації молодого подружжя умовами сімейного життя.

Слайд 5

Важливим є питання про ведення домашнього господарства в період становлення сім'ї, коли молодому подружжю доводиться самостійно вирішувати питання задоволення особистих і сімейних потреб. У масштабах будинку, як і в масштабах країни, потрібно планування, облік, контроль, ощадливість: раціональне використання коштів і часу, організація правильного і економного харчування, благоустрій житла, розумне використання предметів домашнього вжитку, одягу взуття і т.д. Тому молодим людям дуже важливо ще до вступу в шлюб опанувати елементарними вміннями планування та контролювання сімейного бюджету, що представляє собою баланс доходів і витрат, основами сімейної фінансової культури.

Слайд 6

Природно, що без попередніх накопичень, батьківської допомоги або кредиту молоді