X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологічна проблема мобінгу в шкільному середовищі

Завантажити презентацію

Психологічна проблема мобінгу в шкільному середовищі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Психологічна проблема мобінгу в шкільному середовищі.

Слайд 2

МОБІНГ ЯК ПСИХОЛОГІЧНА ПРОБЛЕМА В ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ Мобінг — це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди людині, дитині. Види мобінгу: бойкот, причіпки, кепкування, дезінформація, спричинення шкоди здоров'ю, дрібні крадіжки або псування особистих речей.

Слайд 3

Мобінг — це колективний психологічний терор стосовно когось, що проводиться з метою примусити його/її піти з місця. А простіше кажучи — це коли в колективі хтось когось намагається вижити. Таке явище існувало завжди. Мобінг — загальний термін, який описує кілька варіантів психологічного цькування. Розрізняють вертикальний мобінг — коли колектив іде війною проти одного. Горизонтальний передбачає цькування колективом одного. Саме цей вид мобінгу найбільшою мірою відображає зміст самого терміна, що походить від англійського mob — натовп.

Слайд 4

Цькування (моббінг) в школі - проблема, з якою стикаються дуже багато. Відомо, що цькування призводить до тяжких наслідків, однак нерідко залишається без уваги вчителів та інших дорослих. У нашій країні ведеться певна робота з профілактики мобінгу, однак єдиної програми по боротьбі з ним поки не існує.

Слайд 5

Отже, найпоширеніші причини моббінга – це: цькування новачків, своєрідне «бойове хрещення» (може припинитися, коли нового співробітника визнають «своїм») заздрість (особливо якщо жертва моббінга молода і талановита – в такому випадку зазвичай «труять» літні співробітники, які хапаються за місце, щоб дотягти до пенсії) боязнь конкуренції неординарність співробітника («білих ворон» рідко люблять) прихильність з боку начальства (цей фактор зазвичай супроводжується заздрістю) внутрішнє напруження в колективі, що вимагає виходу