X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Потреби

Завантажити презентацію

Потреби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОТРЕБИ 1.Класифікація потреб

Слайд 2

ПОТРЕБИ Основними складовими мотиваційної сфери є: ПОТРЕБИ, МОТИВИ і МЕТА (ЦІЛІ). Оскільки мотивація є спонуканням до діяльності, структуру діяльності утворюють ті ж самі компоненти.

Слайд 3

ПОТРЕБИ Із усіх можливих диспозицій найбільш важливою є ПОТРЕБИ. Потреба – це елементарний прояв інтенціональної природи психіки, завдяки якому живий організм спонукається до здійснення певних,якісно специфічних форм діяльності, необхідних для збереження і розвитку індивіда і роду.

Слайд 4

Відмінні особливості потреб 1.Потреби притаманні живому, 2 Потреби відрізняються вибірковістю, 3.Потреба активізує організм, веде його за собою і підтримує цей стан пошуку активності до тих пір , поки потреба не задовольняється. 4.Кількість і якість потреб залежить від рівня організації 5.У людей є специфічні потреби, крім фізичних, біологічних потреб, до них належать матеріальні, духовні, соціальні потреби.

Слайд 5

ПОТРЕБИ Потреби є ДЖЕРЕЛОМ АКТИВНОСТІ людини. Поведінка, спрямована на задоволення потреби, розділяється на різні види діяльності (спілкування). Поняття “потреба” розглядається в трьох аспектах:

Слайд 6

АСПЕКТИ ПОНЯТТЯ “ПОТРЕБА” 1. Потреба як ОБ’ЄКТИВНА НУЖДА, 2. Потреба як СТАН РОЗБАЛАНСУ 3. Потреби як інтегральні, ядерні ВЛАСТИВОСТІ особистості.

Слайд 7

АСПЕКТИ ПОНЯТТЯ “ПОТРЕБА” 1. Потреба як ОБ’ЄКТИВНА НУЖДА, без задоволення якої може унеможливлюватись життя, тобто, коли йдеться про необхідність певних умов для нормального існування і розвитку людини;