X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мозок людини: Память

Завантажити презентацію

Мозок людини: Память

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК 2 Пам’ять Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

ПЛАН 1. Пам’ять як психічний процес. 2. Види пам’яті . 3. Типи пам’яті. 4. Практична робота. 5. Значення пам’яті у житті людини.

Слайд 3

Па м'ять - психічний процес, який полягає в закріпленні, збереженні та наступному відтворенні минулого досвіду, що дає можливість його повторного застосування в життєдіяльності людини.

Слайд 4

Це своєрідна здатність живої системи фіксувати факт взаємодії з середовищем (внутрішнім або зовнішнім), зберігати результат цієї взаємодії у формі досвіду і використовувати його у поведінці. Завдяки цьому не тільки накопичується індивідуальний досвід людини, здійснюється зв'язок з минулим, забезпечується єдність і цілісність людської особистості, а й, можливо, відбувається інтеграція психічних процесів і станів.

Слайд 5

Види пам'яті за методом запам'ятовування: мимовільна — інформація запам'ятовується без спеціальних прийомів заучування, під час виконання діяльності або роботи з інформацією; довільна — цілеспрямоване заучування за допомогою спеціальних прийомів. Ефективність запам'ятовування залежить від прийомів та цілей запам'ятовування;

Слайд 6

Види пам'яті за характером переважаючої психічної активності: рухова — пам'ять на рухи та їх системи; емоційна — пам'ять на почуття, які виступають стимулом до діяльності; образна — пам'ять на уявлення: зорова, слухова, нюхова, смакова, дотикова; словесно-логічна — специфічна людська, запам'ятовується думка у формі понять.