X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація бібліотечних послуг для юнацтва та молоді з використанням новітніх інтернет-технологій

Завантажити презентацію

Організація бібліотечних послуг для юнацтва та молоді з використанням новітніх інтернет-технологій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація бібліотечних послуг для юнацтва та молоді з використанням новітніх інтернет-технологій Виноградівська міська бібліотека-філія 2014

Слайд 2

Місто Виноградів мальовничий куточок Закарпаття, одне із найдавніших міст області, що має неповторні історичні, архітектурні пам’ятки, цікаву й багату культуру.

Слайд 3

Міська бібліотека-філія заснована в 1947 році . Книжковий фонд бібліотеки становить 60 700 примірників різногалузевих друкованих видань. Щорічно бібліотека обслуговує понад 3 тисячі користувачів, в т.ч. юнацтва 1500.

Слайд 4

Інтернет-центр створений у 2010 році у рамках програми «Бібліоміст»– особлива подія в житті бібліотеки та міста.

Слайд 5

Протягом року Інтернет-центр відвідують близько 3500 користувачів.

Слайд 6

Подача заявки на вступ до ВНЗ, реєстрація для проходження ЗНО Вивчення англійської мови за допомогою English123.com.ua/Anglijskij123.com.ua Доступ до мережі Інтернет дає можливість активно впроваджувати нові безкоштовні послуги для юнацтва та молоді.

Слайд 7

Вільний доступ до мережі Інтернет за допомогою технологій Wi-Fi Консультування користувачів в освоєнні новітніх технологій, щодо роботи з програмами пакету Mikrosoft Offise

Слайд 8

Спілкування в соціальних мережах: «Однокласники», «ВКонтакте», «Facebook »; Skype-зв’язок

Слайд 9

Перегляд та обговорення кінофільмів (щосуботи) Замовлення квитків, покупки в інтернет-магазинах

Слайд 10

До послуг користувачів також: сканування зображень та текстів; запис та збереження інформації на електронних носіях; роздрук матеріалів; он-лайн переклад документів (англійська, російська, українська мови та ін.).

Слайд 11

Справжнім досягненням стало створення в 2011 році блогу бібліотеки http://vlibrarymk.blogspot.com. Блог на сайті «Чорна гора» Ми на «Facebook»

Слайд 12

Завдяки програмі «Бібліоміст» здійснилась мрія членів літературного об’єднання «Диво моє калинове». На сторінці «Творчість молоді» блогу бібліотеки вони мають можливість популяризувати власні твори, знайомитися з творчістю своїх товаришів та спілкуватися з однолітками.

Слайд 13

З 2013 року при бібліотеці діє соціальний проект «Репетитор з математики» Skype-консультуції

Слайд 14

Бібліотека стала місцем зустрічі членів МАН при написанні науково-дослідницьких робіт. Свято вшанування переможців МАН: «Майбутнє твориться сьогодні» Результати праці

Слайд 15

Сусідство комп’ютерів та наявність Інтернету піднесло на новий рівень проведення засідань КВКД «Афродіта». На форумах і в чатах дівчата знаходять нових друзів, спілкуються з іншими клубами, отримують корисні поради, обмінюються фотокартками та відеороликами.

Слайд 16

Використання сучасних інформаційних технологій та Інтернету при підготовці та проведенні культурно-просвітницьких заходів розширило коло партнерів. ВДКМДУ РЦСССМ ДШМ ім. Б. Бартока ЦРЛ та духовенство Ц П Р

Слайд 17

Презентації творчості інтелігенції міста Творча зустріч з поетом- гумористом М.Чухраном Диску автентичних пісень В.Січа «Сіло потя на косицю» Поетичної збірки В.Кляпа «Чорна гора» Збірка поезій І.Говбана «Душа райдуги»

Слайд 18

Експрес-подорож з віртуальним супроводом «Крок до Європи» Інтерактивні форми роботи з юнацтвом та молоддю Квест «Чи знаєте ви своє місто?»

Слайд 19

Друкована продукція

Слайд 20

Завітайте до нашої бібліотеки! У нас все безкоштовно! Наша адреса: м. Виноградів вул.Шевченка,6 (II поверх) тел. (03143) 2-18-89 E-mail:librarymk@mail.ru http://vlibrarymk.blogspot.com

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія