X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Незалежні події"

Завантажити презентацію

"Незалежні події"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Незалежні події Виконала: учениця 11-а класу КЗО ДСЗШ №147 ім. В. Чорновола Іващенко Ірина

Слайд 2

Поняття незалежності двох подій Подія В називається незалежною від події А, якщо подія А не змінює ймовірність події В. Події А і В називаються незалежними, якщо виконується рівність Р (АВ) = Р (А)·Р(В). (ймовірність їх добутку – тобто сумісної появи – дорівнює добутку ймовірностей цих подій).

Слайд 3

Приклад незалежності двох подій Прикладом є кидання двох монет. Розглядаються події: А- поява герба на одній монеті В – поява герба на другій монеті В цьому випадку ймовірність події А не залежить від того, відбулась подія В чи не відбулась. Отже, подія А не залежить від події В.

Слайд 4

Незалежність декількох подій Декілька подій називаються незалежними, якщо для будь-якої підмножини цих подій (що містить дві або більше подій) ймовірність їх добутку дорівнює добутку їх ймовірностей. Зокрема, якщо події А1, А2, …, Аn незалежні, то Р (А1 А2 … Аn) = Р(А2) … Р(Аn).

Слайд 5

Властивість незалежних подій Якщо ми маємо сукупність незалежних подій, то, замінивши деякі з цих подій на протилежні їм події, знову одержимо, сукупність незалежних подій. Наприклад, якщо події А і В незалежні, то незалежними будуть також події: А і В, А і В, А і В

Слайд 6

Ймовірність появи хоча б однієї з незалежних подій Ймовірність появи хоча б однієї з незалежних подій А1 , А2 , …, Аn , можна обчислити за формулою Р(А1+А2+…+Аn) = 1- (1 - Р(А1))(1 - Р(А2))…(1 - Р(Аn))

Слайд 7

Задача №1 Прилад складається з трьох вузлів, кожен з яких протягом доби може вийти з ладу незалежно від інших. Прилад не працює, якщо не працює хоча б один з вузлів. Ймовірність роботи без поломки протягом доби першого вузла дорівнює 0,95, другого – 0,9, третього – 0,85. Знайдіть ймовірність того, що протягом доби прилад працюватиме без поломок.