X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Людина в різних життєвих ситуаціях"

Завантажити презентацію

"Людина в різних життєвих ситуаціях"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина в різних життєвих ситуаціях Презентацію підготували учениці 10-Ф класу Рискаль Анна та Семененко Анна

Слайд 2

Прийми те, що можеш стерпіти. Радій тому, що можеш врятувати, і не оплакуй свої втрати занадто довго. Роберт Джордан

Слайд 3

Так влучно Роберт Джордан висловився про життєві труднощі, які виникають в житті кожної людини. Хочемо ми цього чи ні, але навіть в найспокійніші часи людина не може пройти свій життєвий шлях без зустрічі з ними.

Слайд 4

Для одного це зміна місця проживання, виду діяльності, для іншого - хвороба близької людини або своя власна, розлучення, смерть близьких людей. Так було завжди. Важка життєва ситуація може виникнути в житті дітей, підлітків, цілих сімей.

Слайд 5

Одні миряться і пристосовуючись «пливуть за течією». Інші шукають вихід з важкої життєвої ситуації за допомогою дій спрямованих на подолання проблем та неприємностей.

Слайд 6

Хтось замикається в собі і замість того, щоб спробувати якось подолати труднощі воліє їх не помічати. А багато хто, проклинаючи долю лише скаржаться на складне життя,фактично не вирішуючи ніяких проблем.

Слайд 7

Саме тому письменники у своїх творах задаються питаннями: «Який шлях обрати?Як знайти правильний вихід із ситуації?». Адже, завдання письменника