X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лідерство

Завантажити презентацію

Лідерство

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК 26 ЛІДЕРСТВО Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

ПЛАН Лідер. Якості лідера. Класифікації лідерства. Стилі лідерства. Практична робота.

Слайд 3

Лідер Лідер (від англ. Leader той, хто веде, перший, що йде попереду) — той, хто веде; голова, вождь. Член групи, всі учасники якої визнають його авторитет, покладаються на нього у прийнятті найбільш серйозних рішень і вирішенні ключових проблем.

Слайд 4

Якості лідера комунікативність відповідальність та інші. творчий підхід до справи вміння відповідати за свої вчинки вміння працювати в команді організованість

Слайд 5

формальне лідерство — процес впливу на людей з позиції займаної посади; неформальне лідерство — процес впливу на людей за допомогою своїх здібностей, вміння чи інших ресурсів. Типи лідерства

Слайд 6

Класифікації лідерів: за змістом діяльності: лідер-натхненник і лідер-виконавець; за характером діяльності: універсальний лідер і ситуативний лідер; по спрямованості діяльності: емоційний лідер і діловий лідер.

Слайд 7

Стилі лідерства: Авторитарний - встановлення жорсткої дисципліни, чіткий розподіл обов'язків, лідер не вступає в дискусії, не прислухається до думки групи, нав'язує свою думку.

Слайд 8

Стилі лідерства: Демократичний - лідер радиться з колегами, прислухається до їх аргументів, заохочує їх ініціативу, орієнтується на думку групи, частина повноважень делегує іншим членам групи.

Слайд 9

Стилі лідерства: Ліберальний - лідер не пред'являє ніяких вимог до членів групи, ні на що не наполягає, приймає усі пропозиції членів групи, не конфліктує. Група практично не організованна, роз'єднана.

Слайд 10

Практична робота Тема: “Діагностика лідерських якостей.” Мета: Діагностика лідерських якостей за тестом «Чи готовий ти взяти на себе відповідальність?»

Слайд 11

Питання для самоконтролю Кого називають лідером? Назвіть якості лідера. Які існують класифікації лідерства? Охарактеризуйте стилі лідерства.

Слайд 12

Рекомендовані ресурси: Андреева Г.М. Социальная психология. – М.: Аспект Пресс, 2004. Культура життєвого самовизначення. Частина ІІ. Середня школа. Методичний посібник / Наукове керівництво та редакція І.Д.Звєрєвої. – К. – 2003. Як стати лідером. Збірник тестів/ Упоряд.О.В.Лєбора – Х.:Веста: вид-во “Ранок”, 2007. www.ilider.ru

Слайд 13

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія