X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зимуючі птахи нашої місцевості

Завантажити презентацію

Зимуючі птахи нашої місцевості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зимуючі птахи нашої місцевості Підготувала вчителька хімії і біології Стольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Захарченко Н.П 2013 рік

Слайд 2

зима – найважчий час для пернатих Холодно, для життя потрібно багато енергії, а їжу сховав сніг і лід. За короткий світловий день пташкам важко знайти потрібну кількість корму. Залишившись 6 годин без їжі вони гинуть.

Слайд 3

Допоможіть птахам перезимувати Беріть участь у Всеукраїнській акції ,,Годівничка”! Бажаючих запрошую взяти участь у проекті ,,Зимуючі птахи Стольного і його околиць ”. Виявити види птахів, які зустрічаються на території села, допоможе дана презентація .

Слайд 4

Горобець хатній- найвідоміша всім пташка. Гніздиться парами і колоніями. Гнізда будує з соломи, паперу, ганчір’я, різного мотлоху. Влаштовує в різноманітних закритих місцях. Самка відкладає 5-6 білих з сірими цятками яєць. Пташенят вигодовує виключно комахами і гусінню. Для вигодовування виводка потрібно 30 000 комах. За літо дає 2-3 виводки.