X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Земля

Завантажити презентацію

Земля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗЕМЛЯ – ПЛАНЕТА СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ. ГЛОБУС – МОДЕЛЬ ЗЕМЛІ Підготувала вчитель початкових класів ЗОШ № 24 м. Хмельницького Бурова Наталія Володимирівна

Слайд 2

У чорнім кольорі наш Всесвіт, Тому що атмосфери там нема. Ні ночі там нема, ні дня, А нам потрібна лиш …..

Слайд 3

Діаметр Землі 12 тис.756 км. Маса Землі у 330 тисяч разів менша за масу Сонця.

Слайд 4

ЗЕМЛЯ – НАЙУЛЮБЛЕНІША ДОЧКА СОНЦЯ Наша Земля – найулюбленіша дочка Сонця, бо тільки тут є життя, яке буяє навколо нас. На інших планетах Сонячної системи його не існує. Тільки на ній ростуть рослини, живуть тварини і люди.

Слайд 5

До того ж таємниця виникнення розумного життя полягає у віддаленості Землі від Сонця на 150 млн. кілометрів. Таким чином наша планета отримує сонячного тепла рівно стільки, скільки необхідно , і не більше й не менше. Аби Земля була ближче до Сонця, виникненню життя заважала б спека, і навпаки – розташування далі від Сонця викликало б страшенні морози, що теж не дуже корисно.

Слайд 6

Яку форму має Земля? В давні часи люди вважали, що Земля плоска і має форму круга, який лежить на спинах великих сильних тварин, наприклад китів , які плавають в океані. Інші уявлення про Землю були такими : Земля стоїть на слонах, слони - на черепасі, а черепаха на змії. ?