X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Світлові явища та їх значення для організмів.

Завантажити презентацію

Світлові явища та їх значення для організмів.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Світлові явища та їх значення для організмів.

Слайд 2

Фронтальне опитування. 1. Що таке явища природи? 2. Які явища природи ви знаєте? 3. Що ми розуміємо під поняттям механічні явища? 4. Що ми розуміємо під поняттям теплові явища? 5. Які види теплових явищ вам відомі? 6. Чим відрізняється кипіння від випаровування?

Слайд 3

Фронтальне опитування. 7. Від чого залежить випаровування води? 8. Чим вимірюють температуру води? 9. Які види термометрів ви знаєте? 10. Чим відрізняється спиртовий термометр від ртутного? 11. Як змінюється агрегатний стан речовини при плавленні? 12. Як змінюється агрегатний стан речовини при кипінні ? 13. Як змінюється агрегатний стан речовини при конденсації?

Слайд 4

Вірю не вірю 1. Всі зміни, які відбуваються в природі називають явищами. 2. Все, що пов’язане з рухом належить до механічних явищ. 3. Лінія, яку залишає тіло під час руху називають переміщенням. 4. Якщо тіло рухається з однаковою швидкістю, то рух називають не рівномірним. 5. Якщо траєкторія руху пряма лінія, то рух називають криволінійним.

Слайд 5

Вірю не вірю 6. Випаровування води, подих вітру, веселка – теплові явища. 7. Під час випаровування води речовина переходить з твердого стану в рідкий. 8. Спиртовий термометр можна використати там, де температура повітря може сягати 200 градусів. 9. Температура вимірюється термометрами, у градусах Цельсію. 10. Якщо розбився медичний термометр треба швидко зібрати ртуть руками і викинути у відро для сміття.

Слайд 6

Назвіть фізичні явища 1. Подих вітру. 2. Кипіння води. 3. Утворення снігу взимку 4. Падіння каміння. 5. Рух метелика. 6. Танення льоду. 7. Світло від полум’я багаття. 8. Блискавка.