X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке грунт?Значення грунту для живої природи та господарської діяльності. Види грунтів

Завантажити презентацію

Що таке грунт?Значення грунту для живої природи та господарської діяльності. Види грунтів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке грунт? Значення грунту для живої природи та господарської діяльності людини. Види грунтів. Підготувала вчитель початкових класів Іванівської ЗШ I-II ступенів Катеринчук Ліна Миколаївна

Слайд 2

Мета: дати визначення поняттю грунт; ознайомити з його складовими частинами; показати значення грунту для життя рослин; виховувати любов до праці та бережливе ставлення до природи. Хід уроку I. Організація уроку Я всміхаюсь сонечку: - Здрастуй, золоте! Я всміхаюсь квіточці, Хай вона росте! Я всміхаюсь дощику: -Лийся, мов з відра! Друзям усміхаюся, Зичу всім добра! I I Актуалізація опорних знань учнів Учитель. На уроках читання ви ознайомилися з кількістю прислів’їв і приказок про землю. Давайте пригадаємо, які прислів’я про землю ви знаєте.

Слайд 3

Прислів’я про землю Чорна земля білий хліб родить. Земля – мати всіх годує. Не земля родить, а руки. На необробленій землі лиш бур’ян родить. Про землю піклуйся- золотим зерном милуйся. Дай землі то і вона тобі дасть. Земля багата- народ багатий. Глибше орати – більше хліба мати. Яка земля такий і хліб.

Слайд 4

Більше у комору природи покладеш- більше збереш

Слайд 5

II Повідомлення теми і мети уроку Створення інтриги Що міститься в чорній скринці? На городі і в саду, В полі, в лісі я знайду Під ногами там і тут Чорноземний …( грунт) Що ви знаєте про грунт? На які запитання ви хотіли б отримати відповіді? Яким іще словом називається грунт? ( Земля) Сьогодні ми на уроці поговоримо про грунт, дізнаємось, із чого він складається, чи живе хтось у грунті, Яке значення він має для всього живого.