X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ряд Соколеподібні

Завантажити презентацію

Ряд Соколеподібні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ряд Соколеподібні Птахи, занесені до Червоної книги України

Слайд 2

Червона книга України

Слайд 3

Скопа У середині 70-х років в Україні гніздилося 2-3 пари, можливе гніздування 4-5 пар. Зимує у Південній Азії та Африці. Оселяється у високостовбурних лісах на берегах великих водойм, багатих на рибу, з чистою прозорою водою. Для гніздування обирає на узліссі високі дерева, з сухою верхівкою. Гніздо використовує багато років. Чисельність різко зменшилася через зміни кількості риби внаслідок забруднення водойм, вирубування високостовбурних лісів, посилення непокоєння і безпосереднє знищування людиною.

Слайд 4

Слайд 5

Шуліка рудий Гніздиться здебільшого на правобережжі (Полісся, Лісостеп) і в Карпатах. Селиться на узліссях і галявинах старих високостовбурних листяних і мішаних лісів, поруч із відкритими місцевостями. Хижак, живиться також падаллю і покидьками. Зникає через вирубування старих лісів, безпосереднє винищування людиною та посилення непокоєння. Занесений до Європейського Червоного списку.

Слайд 6

Слайд 7

Лунь Польовий Гніздиться по всі території України на відкритих просторах – у полях, на луках, болотах тощо. Селиться на землі. Живиться дрібними хребетними і комахами. Зимує на півдні Євразії та Африці. Зникає через розорювання цілинних земель, випасання худоби, безпосереднє винищення людиною тощо.

Слайд 8