X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
рух повітря - вітер

Завантажити презентацію

рух повітря - вітер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як допомогти дитині добре вчитися

Слайд 2

Чому дитина не хоче вчитися? Багатьох батьків таке питання ставить в безвихідь, що вони тільки не роблять: намагаються говорити з дитиною, переводять в іншу школу, карають фізично, позбавляють кишенькових грошей і задоволень, наймають репетиторів, перестають розмовляти, а в результаті - напружені відносини в сім'ї і ще більш замкнута в собі дитина. ПРОБЛЕМА №1 Дитина не хоче вчитись – лінь. «Лінь» - це «відсутність бажання діяти, працювати, любов до неробства»(словник Ожегова)

Слайд 3

Для більшості людей лінь - це щось нехороше, те, що заслуговує презирства, або просто дурощі, до якої не треба відноситися серйозно. І боротися з нею дуже просто: треба себе примусити. Але в тому-то і справа, що, коли лінь, то і примусити себе лінь. Виходить замкнутий круг. У психології під лінню найчастіше розуміють відсутність мотивації. Простіше кажучи, ходити в школу немає сенсу, немає інтересу, немає стимулу. От діти в певний час і питають вас, батьків: «А навіщо вчитись?»

Слайд 4

….Щоб тебе поважали, цінували, щоб реалізуватися, щоб приносити користь людям…….. …Щоб мати професію, щоб багато заробляти, щоб добре жити і…………. І що ви на це, дорогі батьки, відповідаєте? А хто є прикладом? Ви самі? Чи сусідський підліток з новою іграшкою? Чи “круті чуваки” з телевізора?

Слайд 5

Проблема №2 Дитина не вміє вчитись Необхідне негайне втручання батьків – низькі оцінки є сигналом того, що дитина не може справитися зі своїми труднощами і їй потрібна допомога! Що ви робите, якщо ваша дитина не вміє плавати? Як виправити? Озброїтись терпінням і пам'ятати, що на виправлення ситуації буде потрібно багато часу. Знайти контакт з власною дитиною, встановити довіру – покажіть, що ви зацікавлені його досягненнями, пропонуйте допомогу. Не забувайте обговорювати, скільки часу на це потрібно…Це дитину стимулює – коли час обмежений, вона ставить менше опору. Молодші школярі не вміють працювати протягом тривалого часу.

Слайд 6

Чим ви, шановні батьки, зайняті вдома, коли ваша дитина вас бачить? Чи бачили ваші діти вас на вашій роботі? Чи можуть вони визначити реально, скільки сил ви прикладаєте? Як реагуєте на шумні ігри дитини, після яких в домі безлад? Чи виконуєте ви разом з дитиною те, що вона бажає, а не те, що вам потрібно? Хвилинка роздумів батьків (відповідати не вголос, а для себе - мовчки)