X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмноження тварин

Завантажити презентацію

Розмноження тварин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Назва тварини. До якої групи належить за зовнішньою будовою. Чим живиться. До якої групи належить за способом живлення. Яке її місце в ланцюзі живлення.

Слайд 3

Як люди розрізняють тварин? Чим різняться тварини одного виду? За якими ознаками тварин відносять до живої природи? Які ознаки є у тварин і немає у рослин? Які групи тварин за зовнішньою будовою існують у природі? Яка істотна ознака комах? Яких тварин називають рибами? До якої групи відноситься черепаха? З чого складається ланцюг живлення? З якої ланки завжди починається ланцюг живлення? На які групи поділяють тварин за способом живлення?

Слайд 4

Слайд 5

Метелики відкладають на листочках рослин яйця. Зазвичай ці яйця вони відкладають на зворотній стороні листочка.

Слайд 6

Через деякий час з яєць вилуплюється зелена гусінь. Спочатку гусінь з’їдає оболонку свого яйця, після цього починає об’їдати листки дерев.

Слайд 7

Коли настає час перетворюватись, гусінь переповзає у затишне місце. Там вона прикріплюється до листочка на гілці рослини й висить униз головою. Там гусінь і перетворюється на лялечку: зі свого рота випускає тоненьку ниточку, яку намотує на своє тіло.

Слайд 8

У такому вигляді лялечки перезимовують.