X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прості механізми. Принципи роботи простих механізмів

Завантажити презентацію

Прості механізми. Принципи роботи простих механізмів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прості механізми. Природознавство. 6 клас

Слайд 2

Навіщо потрібні прості механізми?

Слайд 3

Тисячоліття тому назад люди використовували всі роботи за допомогою сили своїх м’язів. З часом вони винайшли різні механізми, щоб полегшити свою працю.

Слайд 4

Пристрої, призначені для збільшення сили або зміни її напрямку, називаються механізмами. До механізму прикладається сила, яку він передає тілам, переміщуючи їх та виконуючи роботу.

Слайд 5

До простих механізмів належать важіль, блок, похила площина, коловорот, клин, гвинт, колесо та інші. Похилу площину використовували ще під час будівництва єгипетських пірамід. Вона застосовується і зараз для підйому на незначну висоту.

Слайд 6

Слайд 7

Ручні гальма Ножиці садові Журавель Передавальний механізм велосипеда

Слайд 8

клин похила площина коловорот гвинт

Слайд 9

Важкі речі можна підняти за допомогою довгого дерев’яного або металевого стрижня, що має точку опори. Він називається важелем. За принципом важеля працює, наприклад, криниця «журавель». З важелів складається скелет людини і тварин. Спосіб прикріплення м’язів до кісток забезпечує кінцівкам тварин швидкість руху, що має велике значення для життя тварин у природі.