X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природа, в якої ми всі вчимося

Завантажити презентацію

Природа, в якої ми всі вчимося

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природа, в якої ми всі вчимося «Люди и звери, мы – дети одной матери – природы»

Слайд 2

Сетон-Томпсон Эрнест Сетон-Томпсон канадский писатель, художник-анималист, натуралист. В 1879 окончил Торонтский колледж искусств. Подолгу жил в лесах и прериях. Написал около 40 книг, главным образом о животных. Повествование сопровождал точными и искусными рисунками. Несколько книг посвятил быту и фольклору индейцев и эскимосов. Первое произведение -"Жизнь лугового тетерева»(1883). Известность принесли ему книги "Дикие животные, как я их знаю" (1898), "Жизнь тех, на кого охотятся" (1901), а также 8-томный труд "Жизнь диких зверей" (1925-27). Опубликовал книги "Биография гризли" (1900), "Береста" (1902), "Книга о лесе" (1912) и др. Научная точность в книгах Сетон-Томпсона сочетается с занимательностью изложения. Оказал влияние на многих писателей-анималистов.

Слайд 3

Книжки Чорного Вовка Він написав багато оповідань про тварин, які читають в усіх країнах світу. Чорний Вовк - це людина. Таке ім’я дали індійці своєму другові - письменнику, художнику і натуралісту Ернесту Сетону-Томпсону..

Слайд 4

Розповідають, що колись люди й інші живі істоти вміли розмовляти одне з одним. Але це минулося. І ось сталось так, що ми стали самотніми на рідній планеті, не розуміючи, які ми стали і що втратили. Але на наше щастя, ще є люди, які не забули великого закону єдності природи й розуміють "братів наших менших". Саме таким знавцем був Ернест Сетон-Томпсон, якому судилося прожити довге і, мабуть, щасливе життя. Він багато спілкувався з безсловесним населенням Землі, вивчав їхні вчинки. Йому було що розповісти людям. А через те, що його могли не зрозуміти, він "перекладав" життя тварин людською "мовою". Тобто вони, його герої, думають, сподіваються, розмірковують, вирішують... і помиляються так само, як люди. Вони бояться невідомого, незрозумілого. Як і люди бояться того ж. Сетон-Томпсон намагався зробити усіх звірів як не близькими, то хоч відомими людям. Бо ми такі створіння, що від страху знищуємо все, що нас налякало.

Слайд 5

Слайд 6

Вовк у природі