X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Первоцвіти

Завантажити презентацію

Первоцвіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Первоцвіти Підготував Романюк Максим

Слайд 2

Підсніжник Це багаторічна цибулинна рослина.  Підсніжник зростає у листяних лісах України. Цибулини підсніжника використовуються в медицині. Підсніжник потребує охорони, він занесений до Червоної книги України.

Слайд 3

Пролісок Росте в степах на Півдні України та в Криму, в лісах і на узліссях. Цибулини проліска використовуються в медицині.

Слайд 4

Ряст Поширений по всій Україні. Використовується в медицині.

Слайд 5

Сон Сон — одна з найпопулярніших ранньовесняних лісових рослин. Рослина має лікарські та фарбувальні властивості. Занесений до Червоної книги України.

Слайд 6

Конвалія Конвалія поширена майже по всій Україні, крім півдня степу і високогір'я Карпат. Лікарська, отруйна і декоративна рослина.

Слайд 7

Горицвіт В Україні відомо 5 видів, із них найважливішим є горицвіт весняний. Виготовлені з горицвіту препарати широко застосовують у медицині.

Слайд 8

Нарцис Поширений по всій Україні. Занесений до Червоної книги.

Слайд 9

Тюльпан На території України тюльпани зустрічаються у степовій зоні та серед скель Кримських гір. Занесений до Червоної книги.

Слайд 10

Перевірка знань Назви квіти