X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перетворення енергії. Енергозбереження. Значення енергозбереження

Завантажити презентацію

Перетворення енергії. Енергозбереження. Значення енергозбереження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перетворення енергії. Енергозбереження. 6 клас

Слайд 2

Енергія... Усе у нашому житті пов’язане з нею. Вона безперервно супроводжує усі процеси живої і неживої природи, усі наймасштабніші й наймізерніші явища, що відбуваються у Всесвіті.

Слайд 3

Слово «робота» досить часто звучить у нашій мові. Зазвичай ним називають працю людини, тобто виконання нею якихось дій. Так, учений досліджує певні явища чи тіла, тож наукове відкриття - це його робота. Лікар встановлює причину недуги хворого та лікує його. Учитель навчає учнів, а вони, навчаючись, теж виконують роботу.

Слайд 4

У науці слово «робота» набуло дещо іншого значення. Його використовують у тому разі, коли під впливом дії сили тіло переміщується з одного місця на інше, з однієї точки в іншу. Така дія сили дістала назву механічна робота.

Слайд 5

Роботу виконують порохові гази, із силою виштовхуючи снаряд з гармати. Людина завдяки силі м'язів піднімає чи опускає вантажі. Роботу виконує велосипедист, який мчить на велосипеді. Якщо тіло падає на землю під дією сили тяжіння, то ця сила також виконує роботу.