X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
неси добро у світ природи

Завантажити презентацію

неси добро у світ природи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Неси добро у світ природи Презентація виконана вчителем початкових класів ЗОШ №3 м. Дубна Рівненської обл. Мельник Яриною Вікторівною Мельник Я. В.

Слайд 2

Буває часом сліпну від краси, Спинюсь, не тямлю, що воно за диво. Оці степи, це небо, ці ліси. Усе так гарно, чисто, незрадливо. Усе як є – дорога, явори, Усе моє, все зветься Україна. Така краса, висока і нетлінна, Що хоч спинись і з Богом говори. Мельник Я. В.

Слайд 3

Порепавсь берег, обваливсь, Взялося цвіллю дно іржаве, А ще ж недавно – не колись – Був став прозорий … Де ти, ставе? За що красу терзаєм? Мельник Я. В.

Слайд 4

За що красу терзаєм? Дерева спиляно. Лиш пні темніють, як могильні плити, І трави всі твої сумні, зігнулись, зчахли оксамити. Мельник Я. В.

Слайд 5

Яке жорстоке серце треба мати, щоб таку красу навіки зруйнувати?! Мельник Я. В.

Слайд 6

Я зірвав квітку, й вона зів’яла . Я спіймав жука, й він помер у мене в долоні. І тоді я зрозумів, що відчути природу можна лише серцем. Мельник Я. В.

Слайд 7

Природа нічого для нас не шкодує, Свої дарунки безцінні дарує. Натомість бажає, аби поважали, І ставились чемно, не ображали. Мельник Я. В.

Слайд 8

Природа нам дала свої закони. Їх памятай і повсякчас виконуй! Мельник Я. В.