X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
нервова система людини

Завантажити презентацію

нервова система людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нервова система людини. Органи чуття людини

Слайд 2

У людини є головний, спинний мозок і нерви. Головний мозок Спинний мозок Нерви Нервова система людини

Слайд 3

Головний мозок – досконаліший і складніший за будь-який комп'ютер. Він складається приблизно з 15 мільярдів нервових клітин і вадить до 1400г у дорослої людини. Його функція – контролювати всі дії людини. Він опрацьовує всю отриману інформацію від органів людини та її довкілля.

Слайд 4

Головний мозок розміщений у черепі. Найбільш розвинута частина мозку людини – великі півкулі. Цим людина відрізняється від усіх тварин. Головний мозок складається з двох півкуль – правої і лівої. У лівій півкулі знаходиться центр мови та керування правої руки. Праця та членороздільна мова притаманні тільки людині.

Слайд 5

Слайд 6

Спинний мозок контролює роботу легень, серця, шлунка, кишечника та інших органів. Він надійно захищений хребтом. Його діаметр приблизно 1 см, а довжина 40-45 см.

Слайд 7

Головний і спинний мозок реагують на інформацію за допомогою 75 кілометрів павутиння нервів – тонких чутливих волокон. По одних йдуть сигнали від усіх органів і нервових закінчень на шкірі, по інших – надсилається інформація від головного і спинного мозку до органів.

Слайд 8

Головний, спинний мозок і нерви утворюють нервову систему. Найважливіша функція нервової системи – забезпечення злагодженої роботи всіх органів. Вона об'єднує організм єдине ціле.