X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Нерудні корисні копалини

Завантажити презентацію

Нерудні корисні копалини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

П І С К И Б У Д І В Е Л Ь Н І Піски будівельні – нерудні корисні копалини. Вони бувають різні за кольором. За крупністю зерен поділяються на групи: крупні, середні, дрібні і дуже дрібні. Використовуються для виготовлення всіх видів бетонів і будівельних розчинів, а також для облаштування доріг та інших будівельних робіт. Піски будівельні дуже поширені на низьких берегах рік.

Слайд 3

Відгадай загадку Він дуже потрібний дітворі, Він на доріжках, у дворі, На будівництві і на пляжі, і в склі розплавлений він навіть.

Слайд 4

В А П Н Я К И Вапняки – нерудні корисні копалини. Бувають різних кольорів, включаючи чорний, білий, сірий кольори, інколи з коричневим відтінком. Це м'яка порода, що легко дряпається лезом ножа. Утворюються в прісноводих і морських басейнах. Основні споживачі: цементна і будівельна промисловість, дорожнє і залізничне будівництво, металургія, сільське господарство. Зустрічаються в районі Канева.

Слайд 5

Розгадай загадки Маленьке, біленьке, по чорному полю скаче і слід залишає. Мене кожен в школі знає! Дітям я допомагаю щось на дошці написати, на асфальті малювати. Дітям радість я даю, а зовуся …

Слайд 6

Г І П С Це нерудна корисна копалина білого,жовтого, бурого, червоного, перламутрового кольорів.  Розрізняють: - крупнокристалічний; - листовий; - лускатий; - волоконний. Застосовується: на будівництві; під час декоративних, скульптурних і ліпних робіт; хірургічних пов’язок. Залягає в м. Каневі, Городищенському та Смілянському районах.