X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
лісостеп

Завантажити презентацію

лісостеп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Коваль Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3

Слайд 2

Перші квіти проростають З цибулиночок малих, Кожну весну зустрічають, Розпізнайте, діти, їх. Я той сніг колю “голками” – Зелененькими листками, Білу квітку вивільняю – В ноги березню схиляю.

Слайд 3

Багаторічна трав’яниста рослина, 8-15 см заввишки, з підземною цибулиною. Листків два, темно-зеленого кольору, одна звисла квітка. Квітка біла, оцвітина складається з шести листочків. Цвіте у березні-квітні, плодоносить у травні – червні, розмножується цибулинами та насінням. Росте у широколистяних та змішаних лісах, серед чагарників в Українських Карпатах, Закарпатті Передкарпатті, Правобережному Полiссі, Лiсостепу, Степу. Занесено до Червоної книги України (1980).

Слайд 4

Що за квітка така? І від неї дрімота. А сама не спить, Весняним цвітом всіх манить.

Слайд 5

Багаторічна трав`яниста рослина заввишки 10-40 см, з густим жовтуватим опушенням, квітки (діаметр 3,5-6 см) одиничні, келиховидні, світло-фіолетові. Цвіте у квітні - травні, плодоносить у червні – липні, розмножується насінням. Росте на галявинах дубових лiсiв, на сонячних узлiссях Подiльської височини, Правобережного Лiсостепу. Занесено до Червоної книги України (1980).

Слайд 6