X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Корисні копалини України

Завантажити презентацію

Корисні копалини України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: Студентка 11 групи (ІІ підгрупи) ПГФ Артеменко Вікторія

Слайд 2

План. Загальна характеристика мінеральних ресурсів України. Не металеві корисні копалини. Нафта і газ Дорогоцінне та декоративне каміння. Рудні корисні копалини 5.1 Залізо 5.2 Мідь 5.3 Алюміній Рідкісні метали

Слайд 3

1.Загальна характеристика мінеральних ресурсів України Україна входить до числа провідних мінерально-сировинних держав світу. В Україні розвідано 20 тис. родовищ та проявів 111 видів корисних копалин. З них 7807 родовищ 94 видів корисних копалин мають промислове значення і враховуються Державним балансом запасів. Найбільше економічне значення мають кам'яне вугілля, нафта і газ, залізні і марганцеві руди, самородна сірка, кам'яна і калійна солі, нерудні будівельні матеріали,мінеральні води.

Слайд 4

2.Не металеві корисні копалини Серед неметалічних к.к. найбільше значення для економіки України мають графіт, каоліни, плавиковий шпат, фосфорити, апатит, вогнетриви, бентонітові глини і інші. Україна займає 2-е місце у світі за запасами графіту Виявлено близько 300 родовищ і проявів графіту. Графітові родовища сконцентровані в Побузькому, Бердичівському, Криворізькому і Приазовському районах Українського щита Усього тут відомо понад 20 родовищ. Найбільші з них Стебниківське і Калуш-Голинське.

Слайд 5

3.Нафта і газ. Державним балансом запасів враховано 133 родовища нафти, 151 родовище газового конденсату та 289 родовищ природного газу (з них газових 79 родовищ; більшість родовищ комплексні: газоконденсатних — 98; нафтогазоконденсатні — 53 родовища; газонафтові і нафтогазові — 11 родовищ). На 48 родовищ підраховано запаси розчиненого газу Видобуток нафти. Видобуток газу.

Слайд 6

4.ДРОГОЦІНЕ ТА ДЕКОРАТИВНЕ КАМІННЯ Дорогоцінне та декоративне каміння є важливим елементом мінерально-сировинного комплексу України. Стан вивченості українських каменів незадовільний. Всі вони, а також родовища та рудопрояви декоративного каменю зосереджені головним чином у 4-х геологічних структурах: Українському щиті, Карпатських та Кримських горах і Дніпровсько-Донецькій западині. Кожна з них має власний перелік корисних копалин і відмінну від інших геологічну будову.