X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Для чого ми вивчаємо природознавство?

Завантажити презентацію

Для чого ми вивчаємо природознавство?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Для чого ми вивчаємо природознавство ? Мета. Дати учням уявлення про природознавство, учити розповідати, що вивчає природознавство, ставити запитання про природу ; розвивати пізнавальну активність учнів; виховувати інтерес до вивчення природи.

Слайд 2

І Організаційний момент Все, що є навколо тебе: Сонечко, хмаринка, небо, І пісок, каміння, води, Й люди — часточка природи. Поле, гори і травичка, Ліс, повітря і водичка, Бджілка, пташечка і зорі, Вільний вітер на просторі, Квіточки і різне зілля — Це, дитино, й є довкілля!

Слайд 3

ІІ Повідомлення теми і мети уроку Сьогодні ми починаємо вивчати новий навчальний предмет. Спробуємо разом прочитати його назву по складах При-ро-до-знав-ство - Як ви вважаєте, що вивчає природознавство ?

Слайд 4

ІІІ Сприймання й усвідомлення нового матеріалу Гра “ Я почну, а ти закінчуй ” Сьогодні дорогою до школи я бачив … Біля школи росте … Нашу землю вдень освітлює … Вночі я бачила на небі … Ми п'ємо … Риби живуть у … Ми дихаємо …

Слайд 5

Слайд 6

Як назвати одним словом все, про що ви говорили ? Де ми це зустрічаємо ? Навколо нас. Дорослі це називають словом довкілля, навколишній світ, бо він навколо нас, ми у ньому живемо.

Слайд 7

Сьогодні людині потрібні знання про : Природу; Ґрунт і рослини; Тварини; Корисні копалини.

Слайд 8

2. Робота за схем